Dış Cephe ve Cam Temizliği

Dış Cephe ve Cam Temizliği

Dış Cephe Temizliği Nedir?
Dış cephe temizliği; bina ve yapıların dış duvar dediğimiz kısımlarının yahut camlarının doğru temizlik malzemeleri kullanılarak temizlenmesidir. Dış cephede kullanılan malzemeye yönelik özel temizlik kimyasalları kullanılmalıdır.

Dış Cephe Temizliği Detayları

Dış cephe temizliği hizmeti yılda minimum iki kere yapılmalıdır. Dış duvarlar yağmur, kar ve diğer doğal olaylardan etkilenmesi sonucu kirlenir. Bu durumun önüne geçmek amacıyla belirli aralıklarla temizlik işlemi yapılmalıdır.

Binaların dış yüzeyinin görünüme önemli bir katkısı vardır. Kirlenen cam yüzeyler bina içlerine ışık girmesine de engel olmaktadırlar. Dolayısıyla cam temizliği yaptırmak hem içeriye daha çok ışık girmesini sağlayacağı gibi aynı zamanda daha şık bir görünüme de kavuşturacaktır.

Dış cephe temizliği düzenli aralıklarla yapılan binalar daha sağlıklı olur. Periyodik olarak yapılan temizlik sayesinde binaları ömürleri de daha fazla olmaktadır.

Neler Yapıyoruz?

Temizlik hizmeti verirken öncelikle müşterinin istekleri göz önünde bulundurularak profesyonel temizlik hizmetleri veriyoruz. Müşteri memnuniyeti için işimizi titizlikle yapıyoruz.

·         Büyük plaza ve avmler için dış cephe cam temizliği yaparak şık bir görünüm kazandırıyoruz.

·         Her yüzeye uygun farklı temizlik malzemeleri ile kaliteli hizmet veriyoruz.

·         Her zaman iş güvenliğini ön planda tutuyoruz, gerekli önlemleri almadan işe başlamıyoruz.

·         Kapı ve duvar gibi alanların tüm temizliği yapılır.

·         Memnun kalmanız için gereken her türlü olanak kullanılır.

Diğer Hizmetler

+6 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.