İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?

Her ne kadar sıfır bir ev almak tüm hepimizin hayalleri arasında yer alsa da inşaat sonrası temizlik işleri yüzünden gözünüz korkabilir. Zira inşaatı yeni tamamlanmış olan bir evin temizliğini tek başınıza yapmanız hiç de kolay olmayacaktır. Bu sebeple inşaat sonrası temizlik işlerini yapan firmamız sizlere hizmetlerini sunuyor. Bu sayede çok kısa süre içerisinde evinizin inşaat atıklarından kurtulması mümkün oluyor. Üstelik bu temizlik işlemleri yapılırken evinizin hiçbir yerine zarar verilmemekte ve inşaat estetiği maksimum düzeyde korunmaktadır.

Neden İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi İle Çalışmalıyız?

İnşaatı yeni tamamlanmış bir evin neden temizlik şirketi tarafından temizlenmesi gerektiği aslında evin durumuna bakılarak anlaşılabilir. Zira inşaat sonrasında bir ev içerisinden boya ve sıva artıkları, kurumuş ve katılaşmış boya lekeleri, tozlar gibi daha pek çok malzeme çıkarılır. Bunları tek başınıza yapmanız mümkün değildir. Kalabalık olsanız dahi bazı lekelerin teknik uygulamalar neticesinde çıkarılması mümkün olabilir. İşte bu sebeple inşaat sonrası ev temizliğinin işin uzmanları tarafından yapılması gereklidir.

İnşaat sonrası temizlik firması olarak şirketimiz sizlere en kaliteli hizmetleri sunuyor. Bu kapsamda dilediğiniz zaman aralığında evinize personellerimiz intikal edecek ve ardından da temizlik işlemlerini başlatacaklardır. Uygun malzeme kullanımı ile temizlik işleri en kısa süre içerisinde tamamlanacak ve sizin onayınıza sunulacaktır. Sizin yapacağınız son kontrollerin neticesinde temizlik tamamlanmış olacaktır. Böylelikle kullanıma hazır hale gelen evinizi teslim alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlar

Piyasa şartlarına bakıldığında normal ev temizliği fiyatlarının dahi bir hayli uçuk olduğunu görebilirsiniz. Normal ev temizliğine göre daha zahmetli ve teknik bilgi gerektiren inşaat sonrası temizlik hizmeti fiyatları da doğal olarak ev temizliğinden yüksektir. Ancak firmamız bütçenizi zorlamamanız ve yeni teslim aldığınız eve huzurla oturabilmeniz için sizlere en uygun fiyatları sunuyor. Böylelikle çok cazip fiyatlarla tertemiz evinize kavuşabileceksiniz.

Komple Bina Temizliği

Daire sahibi olarak bir tek evinizi temizletebileceğiniz gibi müteahhit olarak tüm binayı da temizletebilirsiniz. Bunun sebebi ise inşaatı tamamlanan ve müşterilere sunulmaya hazır olan dairelerin temiz bir hale getirilmesidir. Böylelikle dairelerin değeri artacağı gibi müşterilerin beğenme ihtimalleri de artacaktır. İnşaat sonrası temizlik şirketi olarak binalarınızın inşaat sonrası atıklarından kurtulabilmesi için profesyonel bir şekilde hizmet sunuyoruz.

Hizmetlerimiz kapsamında binaların iç ve dış temizliğini modern teknikler ile gerçekleştiriyoruz. Öyle ki binada yer alan camların dış yüzeyleri modern ve güvenli yöntemler kullanılarak yapılıyor. Bu konuda özel olarak eğitim almış personellerimiz sayesinde temizlik çok kısa süre içerisinde tam olarak istediğiniz gibi neticelendirilmektedir. Ayrıca temizlik sonrasında uzunca bir süre yeniden temizliğe ihtiyacınızın olmayacak olması da en önemli avantajlar arasında yer alıyor. Dolayısıyla uzun vadeli bir yatırım yapmış olacaksınız.

Özel Temizlik Ekipmanları

Günlük temizlik ile inşaat sonrası temizlik hizmeti birbirinden farklılık göstermektedir. Zira inşaat sonrası ortaya çıkan kirler günlük temizlik yöntemleri ile giderilemeyecek kadar ağırdır. Bunun için çeşitli temizlik ilaçları ve araçları kullanılması gereklidir. İşte firmamız bu konuda sizlere büyük fırsatlar sunuyor. Üstelik bunu da son derece uygun fiyatlarla sunuyor. Ayrıca inşaat sonrası temizlik şirketleri arasında yetkinliğini ispatlamış olan firmamızın hizmetleri neticesinde herhangi bir zarar da meydana gelmeyecektir. Dolayısıyla gönül rahatlığıyla temizlik hizmetlerimizden istifade edebilirsiniz.

Sizler de evinizin ya da binanızın inşaat sonrasında kullanıma hazır bir hale gelmesini istiyorsanız sitemizde yer alan numaralarımızdan bizlere 7/24 ulaşabilir ve hizmet talep edebilirsiniz. Personellerimiz sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaklardır.

+6 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.