Kırklareli Koltuk Temizliği

Kırklareli Koltuk Temizliği

Her Türlü Koltuk Temizliği

Koltuk temizliğinde buhar temizliği olarak bilinen sıcak su çıkarma işlemi yapılırken, çoğu koltuk temizleme şirketi koltuklarınızın üst kısmını temizleyen şampuan veya zayıf buharlı temizleme sistemleri kullanır. Bu lekeler birkaç gün sonra tekrar ortaya çıkması ile sonuçlanır.

Elizan temizlik olarak biz koltuklarınızı en güçlü sıcak su çıkarma ile temizliyoruz, koltuk yüzeyinin tabanına ulaşıyor, tüm kir ve lekeleri temizliyoruz.

Koltuklarınız ne kadar kirli olursa olsun, işimizi yaptıktan sonra yepyeni görünmelerini sağlayacağız. Ayrıca turbo kurutma sistemimizle sizlere hızlıca kuru koltukları garanti ediyoruz.

Döşemelerin temizliği en hassas temizliklerden biridir. Koltuklarda çok çeşitli kumaşlar bulunmaktadır, temizlik elemanları yaptıkları temizlik sırasında her bir kumaşa özel temizlik işleri ile çözüm üretilmelidir ve kumaş hakkında bilgiye sahip olması gerekir.

Tüm teknisyenlerimiz, kumaşlarınız için doğru temizliği yaptıklarından emin olmak için döşeme temizliğini öğrenmek için aylarca eğitime tabi tutulurlar, çünkü örneğin, kanepeniz için yanlış temizlik sıvılarını seçmek, renk kanamasına ve hatta buruşmaya neden olabilir. Profesyonel olmayan temizlik şirketlerinin yaptığı en yaygın hatalardan biri, kuru temizleme ile temizlemek gereken bir kumaşı ıslak temizlemektir.

En sevdiğiniz koltuklarda kirler ve lekeler oluştuğunda evinizin tamamen temiz düşünüyor musunuz? Elizan temizlikte, mevcut koltuklarınız en doğru yöntem ile derinlemesine temizlenir.

Koltuğunda rahatsız edici lekeler mi var?

Uzman teknisyenlerimiz en son teknikleri ve kaliteli temizlik maddeleri kullanarak koltuklarınızdaki lekeleri etkin bir şekilde temizler. Teknisyenlerimiz koltuklarınızı temiz ve taze kokulu bir şekilde bırakıyorlar.

Ücretsiz yerinde keşif hakkında samimi müşteri hizmetleri temsilcilerimizden biriyle konuşmak için bizi hemen arayın.

+6 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.