İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik Nedir?

İnşaat sonrası temizlik; ev ve iş yerlerinin yenilenmesi ya da yeni yapılan binaların inşaat sonrası harç, moloz ve alçı gibi kalıntılardan temizlenmesidir. Evinizin inşaat sonrası oturmaya hazır hale getirilmesi için yapılan detaylı temizlik hizmeti olarak da adlandırabiliriz.

İnşaat Sonrası Temizlik Detayları

Temizlik hizmeti almak için öncelikle doğru temizlik firması ile anlaşmanız gerekmektedir. Özellikle inşaat sonrası temizlik gibi yapılması zor olan hizmetlerde profesyonel yardım almalısınız.

İnşaat sonrası temizlik uzman ve profesyonel temizlik elemanları tarafından yapılmalıdır. Tüm evin oturmaya uygun hale getirilmesi için özenle ve titizlikle çalışılmalıdır. Duvarlar, camlar ve zemin baştan aşağı doğru temizlik ürünleri ile temizlenmelidir.

Estanbul Art temizlik firması olarak İstanbul genelinde sizler için temizlik hizmeti vermekteyiz. Özellikle ofis temizliği başta olmak üzere ihtiyaç duyulan tüm temizlik işleri için yanınızdayız.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak garantili temizlik hizmetlerimiz ile fark yaratmaya çalışıyoruz.

Neler Yapıyoruz?

İnşaat sonrası temizlik için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmeti sizin için yapıyoruz. Özellikle yeni yapılan evlerde tercihe dilen bu temizlik türü siz taşınmadan evinizi baştan aşağı dip köşe temizleyerek yapılır.

·         Cam ve çerçevelerde kalan boya ve alçı atıkları özenle temizlenir.

·         Mutfak ve banyo duvarları uygun temizlik ürünleri ile temizlenir.

·         Derz temizliği yapılarak inşaat sonrası kalıntılar giderilir.

·         Kapı ve duvar gibi alanların tüm temizliği yapılır.

·         Memnun kalmanız için gereken her türlü olanak kullanılır.

Diğer Hizmetler

+6 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.