İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılıyor?

İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılıyor?


İnşaat malzemeleri, talaş ve boya sıçraması, tadilat görmüş veya yeni inşa edilmiş alanınızı karmaşıklaştıran artık öğelerden sadece birkaçıdır. İnşaat sonrası temizlik müteahitin işinin bir parçası olmalı ama çoğu zaman ilave temizlik gerekmektedir.

 

Elizan temizlik şirketi olarak, profesyonel inşaat sonrası temizlik için güvenilir temizlik hizmetleri alarak tüm zorluklardan ve stresten kurtulabilirsiniz. Boya sıçraması, inşat artıkları ve kir, zeminde ve fayanslarda kalan tozları ve kirleri çıkarmak bizim uzmanlık alanımız. İnşaat sonrası temizlik hizmetlerimizi sunduğumuzda, evinizi veya işyerinizi inşaat malzemelerinden özenle arındırıyoruz.

 
Güvenilir temizlik ekibinizle şunları yapabiliriz:

 

İnşaat sonrası etiketlerin, boyaların ve lekelerin temizlenmesi ve çıkarılması dahil tüm iç pencereler tüm kapılar, pencere rayları ve eşikler, tüm sert zemin yüzeylerinin vakumlanması ve elde yıkanması dolaplar, raflar, korkuluklar tezgahlar, aynalar ve lavabolar kalıntıların giderilmesi ve zemin kayıtlarının vakumlanması, aydınlatma armatürlerin temizlenmesi, duvar karoları, küvetler ve banyo armatürlerin temizlenmesini kapsamaktadır.

 

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetlerimizi Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

Biz tüm temizlik ürünlerini, vakum makinalarını, paspaslar, vb sağlamaktayız, herhangibi bir malzeme talep etmeyiz.  Biz sadece harcanan zaman için ücret talep ediyoruz. Temizlik süresi tahminimizi aşarsa dahi ilk anlaşmış olduğumuz ücreti alırız.

 

1. Artık malzemeler hakkında endişelenmeyin

Temizlik hizmetimiz sırasında, hala kullanılabilecek tüm inşaat sonrası malzemeler bir kenara ayrılır diğerleri atılır.

 

2. Güvenli atık imhası

İnşaat, belirli bir bertarafı gerektiren çok sayıda inşaat malzemesi kullanır. İnşaat sonrası kimyasalları ve malzemeleri temizlik hizmetleri boyunca nasıl elden çıkaracaklarını bilen çalışanlarımız var. Sadece size yardımcı olmakla kalmayıp aynı zamanda sizi ve ailenizi güvende tutmak için çalışıyoruz.

 

3. Doğru temizleme işlemi

Temizlik ekibimiz yüzlerce yeni binayı temizledi. Yeni binanızı nasıl temizleyeceğinizi ve yöneteceğinizi biliyoruz.

 

4. Kendinize zaman ayırın

Yeni bir binaya taşınıyor ya da sadece bir inşaat işini tamamlamaya çalışıyorsanız, durun. İnşaat sonrası temizlik işlemlerini kendiniz yapmak yerine, bir başkasının profesyonel servisimizle bir değişiklik için ele almasına izin verin. Bu size daha az uğraşmak ve projenize odaklanmak için zaman kazandırır.

+6 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.